I АОТРАВМА КУРС: «Принципи лікування пошкоджень кисті та променево-зап’ясткового суглобу»

З 22 по 23 лютого 2017 року в Київі пройшов семінар лекція І АОТРАВМА Курс «Принципи лікування ппошкоджень кисті та променево-запясткового суглобу».

               media-20170426 (1)

 Під час базових та адванс курсах АО Травма в Києві, було представленно багато корисної інформації з остеосинтезу для практикуючого лікаря. Формат цього семінару був організований таким чином, що всі учасники протягом двох днів змушені виступити з своїм клінічним випадком, що мав би відповідати темі семінару: «Принципи лікування ппошкоджень кисті та променево-запясткового суглобу».

media-20170426 (2)

              Семінар проходив два дні. В перший день всі учасники були поділені на дві групи в дві аудиторії, де представляли свої презентації. В аудиторії присутні модератори Peter Brink (Голландія), Rogier Simmermacher (Голландія), Kevin Smith (Великобританія), Steve Velkes (Ізраїль) – всесвітньо відомі експерти травматології, які не давали скучати нікому, вели активну дискусію в залі, задавали цікаві запитання як до доповідача так і до всіх учасників.

media-20170426 (8)

         Протягом активної дискусії доповідач мав змогу запитувати аудиторію про їхні думки щодо правильності вибору тактики лікування, вибору імплантату, обговорювати післяопераційні знімки.
Протягом всього семінару виступили 40 учасників з різних країн світу. Клінічні випадки, які демонстрували лікарі були дуже цікавими. Показано легкі на перший погляд травми – перелом ліктьового відростка, 2-х кісточковий перелом і показали наскільки важливо дотримуватися базових принципів остеосинтезу.

media-20170426 (4)

                При переломі ліктьового відростка пацієнтці проведено 4 операції різними методами фіксації, доки досягли зрощення. При 2-кісточковому переломі 5 операцій, 2 з яких артродез з послідуючим зламом фіксаторів. Також представлені були важкі клінічні випадки перипротезних переломів в ділянці кульшового та колінних суглобів.

media-20170426 (9)

Після семінару участникам, урочисто були вручені сертифікати проходження курсу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *