XVII з’їзд ортопедів-травматологів України

Не так давно на Пленумі асоціації ми відзначили 75-річний ювілей нашого Всеукраїнського професійного товариства, підвели підсумки його діяльності, визначили кроки щодо подальшого розвитку спеціальності.

Слід підкреслити авангардну її роль у розвитку вітчизняної науки і медико-соціального напрямку практичної охорони здоров’я. Серед здобутків діяльності асоціації в історичному аспекті необхідно зазначити створення обгрунтованої структури лікувально-профілактичних закладів і ефективної організації надання ортопедо-травматологічної і протезно-ортопедичної допомоги населенню України. Зазначена структура стала популярною далеко за межами нашої країни і була взята на озброєння в інших республіках колишнього СРСР, основні принципи якої ефективно використовують і сьогодні.

Професійно Українська асоціація ортопедів-травматологів на громадських засадах об’єднує не тільки ортопедів-травматологів, а й спільно працює з фахівцями інших спеціальностей (інженерами і техніками, біоматеріалознавцями, протезистами, реабілітологами, нейрохірургами тощо), що сприяє всебічному і гармонійному розвитку ортопедо-травматологічної науки та практики.

Ми створили сайт для швидкого та зручного знайомства з сучасними досягненнями науки, ефективного спілкування фахівців, інформування спеціалістів про конференції та симпозіуми різного рівня як в Україні, так і за її межами, висвітлення актуальних питань ортопедії та травматології і широкого їх впровадження в практику охорони здоров’я.

Висловлюю впевненість і сподіваюсь, що члени товариства будуть активно співпрацювати, збагачуючи сайт інформацією, що дозволить підвищити професійність і значно покращити спеціалізовану допомогу населенню нашої країни.

media-20161102-12

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *