Перший курс NATON ACADEMY за участю всесвітньо відомих лікарів транслювали в госпіталях Донбасу

2-3-го серпня, в готелі «Братислава», близько 360-ти лікарів-хірургів, ортопедів-травматологів з усіх областей України отримали унікальну можливість прослухати лекції і майстер-класи з остеосинтезу та ендопротезування ведучих спеціалістів з Китаю, а також знаних вітчизняних світил медицини з НМУ ім. Богомольця, Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка та інших установ. Захід було організовано корпорацією NATON Medical Group спільно з Асоціацією ортопедів-травматологів, компанією OSTEONANO, яка є ексклюзивним представником NATON Medical Group в Україні.

anons-vidkryttya

Слід відзначити, що хедлайнери форуму професор Микола Корж та професор Олександр Бур`янов – ці знані майстри травматології і ортопедичної справи постійно вдосконалюють свій рівень і, дійсно, багато чому можуть навчити як молодих спеціалістів, так і вже досвідчених лікарів. Ну, а безпосередньо побувати на майстер-класах таких всесвітньо відомих майстрів, як  Чень Бін, Ху Єнцзюнь, Чжан Гоцян, Ні Мінг з ведучих медичних закладів Китаю – така можливість для вітчизняних спеціалістів безцінна. Говорячи про безперечний успіх заходу, який відкрив нову еру у відносинах  між лікарськими спільнотами України і Китаю та започаткував новий рівень якості в обслуговуванні і забезпеченні якісними протезами хворих, не можна не відзначити голову OSTEONANO Володимира Густі, а також його сина – президента NATON ACADEMY Богдана Густі. Саме вони зі своїми однодумцями доклали максимальних зусиль, щоб ця подія стала реальністю.

І хоча Володимир Йосипович і Богдан Володимирович не люблять пубічності, а звикли займатись реальними справами, без їхнього ентузіазму, стійкості та віри у власні сили, все це було б неможливим. Дуже багато труднощів, про які зазвичай не говорять, довелось подолати на шляху до втілення мрії – відкриття NATON ACADEMY. Далеко не всі у медичній спільноті змогли гідно сприйняти нові починання. Не всім сподобалось, що тісна співпраця з міжнародними партнерами, відкритий і прозорий тендер на закупівлю протезів, що був виграний NATON Medical Group, зробили операції вдвічі дешевшими, при збереженні найвищої якості. Зважаючи на кастовість і багаторічні монополії в українській медицині на послуги та продукцію, можна уявити, скільки корумпованих структур залишилось без годівниці. Та не будемо про сумне. Навпаки, згадані події свідчать про реформи  у системі МОЗ на чолі з Уляною Супрун, і поступові зміни ситуації з медициною на краще.

Головне, що захід відбувся, перший курс лікарів отримав унікальні практичні навички, а можливість взяти участь у лекціях і майстер-класах, завдяки прямим включенням та онлайн-трансляції, була в обласних лікарнях України, зокрема, і в госпіталях із зони розмежування на Донбасі. Більше 500-та лікарів з усієї України змогли пройти курс навчання по Skype. Віднині набагато більше українських пацієнтів, тих, хто потребує заміни суглобів, зможуть отримати якісну медичну допомогу на місцях в усіх регіонах України. Попереду ще багато справ, і організатори запрошують до співпраці всіх бажаючих, щоб разом творити історію України, творити її майбутнє заради здоров’я і процвітання простих людей.

Источник : http://n-v.com.ua/pershyj-kurs-naton-academy-za-uchastyu-vsesvitno-vidomyh-likariv/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *